O Firmie

Wiemy czego potrzebuje Twój ogród!

Ogrodnictwo jest naszą największą życiową pasją. Zamiłowanie do projektowania ogrodów, zakładania ich i pielęgnacji, łączymy z doświadczeniem. Swoje zajęcie traktujemy jak sztukę, którą kochamy i w której możemy się spełniać. Mimo wykształcenia ogrodniczego, nie przestajemy się rozwijać – ciągle się szkolimy i podążamy za nowymi trendami.

Na polskim rynku ogrodniczym działamy już ponad dekadę. Swoje pierwsze „ogrodnicze” kroki stawialiśmy w Niemczech, gdzie nie tylko zakładaliśmy ogrody, ale mieliśmy także okazję pracować w szkółkach. Po 10 latach postanowiliśmy zdobyte umiejętności przenieść dosłownie na grunt polski.

Nie ograniczamy się tylko do projektowania ogrodów, z pasją podchodzimy do Państwa pomysłów na piękny i wymarzony ogród, chętnie doradzamy, a także pielęgnujemy ogrody – to nasza mocna strona. Stale poszerzamy również swoją wiedzę z zakresu ochrony roślin, by prowadzone przez nas pogotowie ogrodnicze było niezawodne. Dzięki temu, jesteśmy w stanie rozwiązać prawie wszystkie problemy związane z Państwa ogrodem. Dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami:

Biuro projektowe:

  • Sandra Gostomczyktel. +48 575-366-642
  • Iwona Gostomczyktel. +48 505-355-016

Zakładanie ogrodów:

  • Sandra Gostomczyktel. +48 575-366-642
  • Iwona Gostomczyktel. +48 505-355-016

MAPA DOJAZDU: