PIELĘGNACJA OGRODÓW BYDGOSZCZ

ZAKŁADANIE I PIELĘGNACJA OGRODÓW BYDGOSZCZ - Wiemy czego potrzebuje Twój ogród!

Zakładanie i pielęgnacja Ogrodów RODOGOSZ oferuje wysokiej jakości usługi związane z Państwa ogrodem. Olbrzymie doświadczenie, połączone z innowacyjną wiedza i najnowszymi technologiami sprawiają, iż wszystkie działania firmy odznaczają się perfekcyjnością, profesjonalizmem oraz dostosowaniem do indywidualnych potrzeb. W ich skład wchodzi między innymi pielęgnacja ogrodów Bydgoszcz charakteryzuje się przyjemnymi, zielonymi przestrzeniami, w których mieszkańcy mogą odnaleźć relaks i chwilę oddechu od codziennych obowiązków. Propozycja naszej firmy skupia więc w sobie szeroki wachlarz usług, dzięki którym Państwa ogród będzie komfortową, a zarazem praktyczną przestrzenią zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Obecnie oferujemy blisko tysiąc różnorodnych gatunków roślin i krzewów,pozwalających na unikalną kreację każdego zielonego zakątka, znajdującego się wokół domu. To szczegółowo opracowany projekt, uwzględniający codzienne potrzeby oraz nawet najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów.

Każde zlecenie rozpatrywane jest indywidualnie, w oparciu o możliwe warunki, rozkład i ukształtowanie terenu, a także pomysł, umożliwiający realizację wszystkich zamierzeń. Pielęgnacja ogrodów - Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław i okolice, to przede wszystkim dopasowywanie i wyrównywanie terenów, wprowadzanie odpowiedniego systemu nawadniania, pielęgnowanie i sadzenie roślin, tworzenie rabat i skalniaków, wpływających na wizualnie estetyczną całość. Szereg usług, dzięki którym będą mogli Państwo przyjemnie spędzić czas we własnym ogrodzie. Nasi eksperci skupiają się bowiem na najdrobniejszych szczegółach, sprawiając, iż wybrany teren odznacza się nietuzinkowym wyglądem i doskonałą funkcjonalnością.

Zakładanie ogrodów Bydgoszcz w stylu geometrycznych kształtów.

Geometryczne rzeźby i rabaty są urozmaiceniem naszego ogrodu. Geometria w ogrodzie sięga daleko w historie, zapoczątkowana w ogrodach klasztornych, gdzie krzewy były symetrycznie strzyżone na kształt kuli, prostopadłościanów oraz stożków. Ale nie tylko w tak w sposób możemy wprowadzić geometrię do naszego projektowanego ogrodu, w kształcie kwadratów i trójkątów możemy zaprojektować rabaty i kwietniki obsadzone roślinami ozdobnymi. W podobnych kształtach możemy wprowadzić do ogrodu kwiatów obwódki, wypełniając wolne przestrzenie pomiędzy trawnikami, natomiast pomiędzy kamiennymi rzeźbami bardzo dobrze plasują się wielobarwne kobierce.

Betonowe i kamienne rzeźby wspaniale uzupełniają nasz projekt zakładanego ogrodu. Betonowe kwadratowe i owalne bloczki w kolorze szarości prezentują się na tle zieleni bardzo nowocześnie. Warto zestawiać je z białymi kwiatami, ozdobnymi bylinami oraz zimozielonymi krzewami.

Bardzo ciekawie przy zakładaniu ogrodów wyglądają prostokątne kafle z granitu, które są nowoczesnym rozwiązaniem do kącika wypoczynkowego. Ułożone w pewnej odległości od siebie (kształt szachownicy) szybko zastaną wypełnione trawnikiem. Ściany naszego kącika możemy skomponować na przyrządzonym wcześniej stelażu, na którym posadzimy rośliny pnące. Tak wykonany zgodnie z naszym projektorem ogrodu kącik wypoczynkowy, będzie znakomitym miejscem relaksu dla nas innych domowników.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami:

Biuro projektowe:

  • Sandra Gostomczyktel. +48 575-366-642
  • Iwona Gostomczyktel. +48 505-355-016

Zakładanie ogrodów:

  • Sandra Gostomczyktel. +48 575-366-642
  • Iwona Gostomczyktel. +48 505-355-016

MAPA DOJAZDU: