Wiemy czego potrzebuje Twój ogród

Rodogosz: Zakładanie i projektowanie ogrodów Bydgoszcz

Adres

Szosa Gdańska 35, Osielsko
Tarkowo Górne - trasa DK 25

Zadzwoń

+48 575 366 642

+48 535 844 016

Napisz do nas

rodogosz@rodogosz.pl

projekty@rodogosz.pl

Jak działamy :

Idealne ogrody Bydgoszcz wymagają poświęcenia uwagi oraz dobrego projektu, uwzględniającego każdy najmniejszy krzaczek, kamyczek czy ścieżkę. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na usługi profesjonalistów, doskonale znających się na kreacji zielonej przestrzeni i doskonale uwzględniających indywidualne, nawet najbardziej wygórowane potrzeby czy oczekiwania.

Wyślij zapytanie
Spotkanie

Najważniejsze jest dla nas spotkanie z klientem oraz inwentaryzacja, a więc dokładne opisanie istniejącego terenu, na którym planowane jest założenie ogrodu. Następnie zapoznajemy się z potrzebami, pomysłami i koncepcjami Klientów.

Projekt

Kolejnym krokiem jest oczywiście stworzenie koncepcji zagospodarowania terenu odpowiadającej ustaleniom. Efekt pracy pokazany jest na modelu komputerowym, by pomóc zwizualizować nasz projekt. Ostateczny projekt zawiera również projekt techniczny i kosztorys.

Realizacja

Po zaakceptowaniu projektu czas na nasze dalsze działanie. Czyli to co kochamy najbardziej – zakładanie ogrodów.

Pełen profesjonalizm i zakres wiedzy sprawia, że nawet z pozoru najtrudniejszy projekt wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i pasją. Podczas projektowania ogrodów skupiamy się na detalach, przemyślanych koncepcjach o wysokiej estetyce i funkcjonalności.