SZKÓŁKA OGRODNICZA

SZKÓŁKA OGRODNICZA - Wiemy czego potrzebuje Twój ogród!

Szkółka ogrodnicza w naszym wykonaniu powstała już kilka lat temu i od tego czasu nieustannie się rozwija. To bogactwo różnorodnych drzew i krzewów ozdobnych, stanowiących doskonałe wypełnienie każdej zielonej przestrzeni. W swoim doświadczeniu stawiamy na praktyczność, estetykę i możliwości, dzięki czemu w ciągu zaledwie kilku lat staliśmy się jedną z najbardziej popularnych firm oferujących tego rodzaju usługi. Nieustanny rozwój i poszerzanie wierzy, wraz z nowoczesnymi technologiami umożliwiły nam poszerzenie asortymentu o coraz to nowsze rośliny, idealne uzupełniające klasyczne, sklepowe koncepcje. W naszej szkółce ogrodniczej odnajdą bowiem Państwo blisko tysiąc odmiennych roślin, spełniających nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

W ciągu ostatniego czasu w znaczący sposób powiększył się obszar szkółce ogrodniczej, jak i została unowocześniona hala produkcyjna, gwarantująca wysoką jakość oferowanych roślin. Dzięki temu każdy Klient może odnaleźć wszystkie niezbędne mu drzewa i krzewy w jednym miejscu.

Szkółka ogrodnicza Rodogosz to zamiłowanie do żywych roślin, tworzących niepowtarzalne i wyjątkowe miejsca codziennego, popołudniowego relaksu. Nasi eksperci z największą przyjemnością przez co ogrody Klientów stanowią przyjemne, urocze miejsca, w których nie trudno o odpoczynek i relaks doradzają i pomagają w wyborze rozwiązań praktycznych, o wyjątkowym charakterze i wyglądzie. Kilka lat w branży nauczyły nas bowiem szacunku do roślin i współgrania z nimi.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami:

Biuro projektowe:

  • Sandra Gostomczyktel. +48 575-366-642
  • Iwona Gostomczyktel. +48 505-355-016

Zakładanie ogrodów:

  • Sandra Gostomczyktel. +48 575-366-642
  • Iwona Gostomczyktel. +48 505-355-016

MAPA DOJAZDU:

AllEscort