KORA OGRODOWA

KORA OGRODOWA - Wiemy czego potrzebuje Twój ogród!

Współcześnie kora ogrodowa jest jedną z najbardziej popularnych form ściółkowania roślin, odznaczającą się naturalnym pochodzeniem i doskonałą praktycznością. W naszej ofercie odnajdą Państwo liczne rodzaje naturalnego produktu, który spełnia się doskonale w przydomowych ogrodach. Ściółkowanie pod roślinami gleby posiada kilka funkcji, umożliwiających zachowanie ładu i porządku w ogrodzie, jak również pozwolenie na lepszy rozwój i wzrost poszczególnym roślinom.

Dzięki rozłożeniu dość grubej warstwy materiału organicznego, możliwe jest w najprostszy sposób ograniczenie wahań temperatur, jak i zyskanie właściwego poziomu wilgoci w glebie, czy też uniemożliwienie rozwoju chwastów. Ponieważ oferowana przez nas kora ogrodowa to najwyższa jakość i niska cena - jest ona obecnie jednym z ważniejszych produktów oferowanych przez naszą firmę.

Kora ogrodowa może być stosowana przez cały rok, jednak należy pamiętać, iż produkt ten dość szybko się rozkłada, i dobrze uzupełniać go przynajmniej raz w roku. Obecnie najczęściej spotykana jest kora z drzew iglastych, delikatnie zakwaszająca ziemię. Decydując się na zakup w Rodogosz.pl każdy Klient może liczyć na wsparcie i fachową wiedzę naszych pracowników, także w zakresie właściwego wyboru kory ogrodowej. W naszej ofercie znajduje się bowiem kilka rodzajów kory ogrodowej, różniącej się nie tylko rodzajem drzewa, z którego pochodzi, ale również wielkością. Zapraszamy więc do kontaktu z naszym personelem, aby każdy zakup w naszej firmie był satysfakcjonujący i przyjemny.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami:

Biuro projektowe:

  • Sandra Gostomczyktel. +48 575-366-642
  • Iwona Gostomczyktel. +48 505-355-016

Zakładanie ogrodów:

  • Sandra Gostomczyktel. +48 575-366-642
  • Iwona Gostomczyktel. +48 505-355-016

MAPA DOJAZDU:

AllEscort